Instalatorstwo Elektryczne - Elektromechanika Dźwigowa Michał Niestojek
Ul. Andersena 5/59, 01-911 Warszawa NIP 118-161-77-49
Tel. 508-092-816, E-mail: mniestojek@wp.pl

Oto podstawowe zakresy naszej działalności:

» Montaż urządzeń dźwigowych
Wykwalikowani pracownicy posiadający odpowiednie uprawnienia UDT, wieloletnie doświadczenie, odpowiednie certyfikaty, gwarantują, iż jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa montaż każdego urządzenia dźwigowego.

» Konserwacja urządzeń dżwigowych
Oferujemy Państwu całodobowe pogotowie dźwigowe. W nagłych przypadkach przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe. Nasze doświadczenie pozwala nam na konserwację nowoczesnych jak i starszych systemów dźwigowych. Aby zapewnić Państwu jak najlepszą ofertę, każdorazowo istnieje możliwość negocjacji cen i warunków współpracy.

» Remonty urządzeń dźwigowych
Oferujemy remonty kapitalne oraz bieżący serwis i zalecane remonty bieżące. Stosujemy się do zaleceń Urzędu Dozoru Technicznego. Poprawiamy estetykę i funkcjonalność urządzeń w sposób bezpieczny dla inwestora.

» Modernizacje urządzeń dźwigowych
Wykonujemy kompleksowe modernizacje urządzeń starego typu lub po prostu wysłużonych wieloletnią pracą. Stosujemy podzespoły zarówno firm polskich i zagranicznych, spełniających certyfikaty jakości ISO 9001. Oczywiście nasza firma posiada najnowsze uprawnienia modernizacyjne wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Modernizacje przeprowadzamy zarówno zarówno sposób kompleksowy oraz w kilku etapach, w zależności od możliwości finansowych.

Zapewniamy kompleksowość naszych usług.

Od projektu, poprzez doradztwo, aż po wykonanie i serwis.

Każdorazowo służymy fachową radą przy doborze podzespołów oraz przygotowaniu szybu i maszynowni.

Wystarczy się z nami skontaktować - na pewno przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę i dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

Oferujemy Państwu dźwigi (windy) różnego rodzaju, o napędzie hydraulicznym bezpośrednim lub pośrednim, elektrycznym oraz śrubowym. Są one projektowane, produkowane i montowane według indywidualnego zamówienia Klienta. Proponujemy ciekawe rozwiązania wnętrz kabin. Różnią się one rozwiązaniami technologicznymi, wykończeniem, a także ceną. Należy podkreślić, że panoramiczne windy osobowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Najczęściej spotykane w centrach handlowych i biurowcach.

Oto wybrane typy dźwigów w naszej ofercie:
» dźwigi osobowe
» dźwigi osobowo-towarowe
» dźwigi towarowe
» dźwigi szpitalne
» dźwigi elektryczne
» dźwigi hydrauliczne
» dźwigi dla osób niepełnosprawnych

Przedstawione na stronie informacje o naszej ofercie, to tylko część tego co możemy Państwu zaproponować w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt.

Przykładowe realizacje:

Nasze referencje

Nasze referencje

Nasze referencje

Konserwacja i modernizacja urządzeń dźwigowych. Windy osobowe, urządzenia dźwigowe, remonty, montaż.

design by webmania